На Миколаївщині у держвласність повернуто пасовища вартістю 3 млн грн

5 июля, 2019

Прокуратурою Миколаївської області у державну власність повернуто пасовища площею 72,1 г, вартістю 3 млн грн. Повідомляє прес-служба відомства.

Так, у середу, 3 липня 2019 року, Миколаївським апеляційним судом задоволено апеляційну скаргу прокуратури області, скасовано незаконне рішення Вознесенського міськрайонного суду про відмову у задоволенні позову керівника Вознесенська місцева прокуратура Миколаївської області про дострокове розірвання договору оренди земельної ділянки – пасовища площею 72,1 га вартістю понад 3 млн. грн., розташованої на території Щербанівської сільської ради Вознесенського району, та повернення її у розпорядження держави, позов прокурора задоволено.

Установлено, що розпорядженням Вознесенської райдержадміністрації місцевому жителю надано в оренду зазначену земельну ділянку для сінокосіння та випасання худоби із земель запасу сільськогосподарського призначення. Проте громадянин земельну ділянку використовував з порушенням умов договору не за цільовим призначенням, вирощуючи на ній соняшник та ячмінь, що є порушенням вимог Земельного Кодексу України.

Також зазначається, що вказане рішення суду пройшло три судові інстанції, і тільки завдяки наполегливості прокуратури після того, як справу було передано із Верховного Суду до Миколаївського апеляційного суду на новий розгляд, вдалось забезпечити поновлення порушених інтересів держави.

Відтак, земельна ділянка сільськогосподарського призначення підлягає поверненню у власність держави, що дасть можливість подальшого її використання у відповідності до вимог законодавства.

Новости по теме

| | |