На Миколаївщині селяни виступили проти будівництва сонячної електростанції

31 августа, 2017

Селяни, проживаючі в селі Михайлівка Миколаївської області виступили проти будівництва сонячної електростанції.

Про це повідомляє видання Eco town.

Таке рішення було оголошено в рамках громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення містобудівної документації – Детального плану території земельної ділянки з метою зміни категорії та цільового призначення ділянки для будівництва будівель та споруд енергогенеруючих підприємств в межах сільради(за межами населеного пункту).

Окрім того, селяни побоюються, що встановлення такої сонячної електростанції негативно вплине на стан здоров’я людей, зазначила Тетяна Тетенькіна.

«Корови нашого односельчанина, у якого електричні опори проходять біля будинку, хворіють постійно лейкозом. А який негатив принесе нам сонячна електростанція біля села».

В свою чергу, присутній на громадських обговореннях директор і власник компанії-забудовника, яке мало намір побудувати сонячну електростанцію у Михайлівці, пообіцяв виділити землю для прогону худоби — 40 метрів, облаштувати ставок для напування тварин, а також зареєструвати установу в Миколаївському районі, аби податки йшли до місцевого бюджету.

Однак результатом громадських обговорень стало одноголосне рішення присутніх — проти зміни цільового призначення ділянки.

Новости по теме

| |