Вантажообіг агропродукції в Миколаївському морпорту може збільшитись на 30%

4 июля, 2019

Оператори Миколаївського МТП наростили перевалку на 20%, обробивши понад 15 млн тонн вантажів напередодні свого 230-річчя. Ряд інвестиційних проектів дозволять збільшити перевалку агропродукції в порту на 30%. Про це повідомляє прес-служба АМПУ.

Миколаївський МТП лідирує серед портів України за обсягами перевалки хлібних вантажів і масла. Так, в минулому році стивідори порту перевалили 13,6 млн т хлібних вантажів і 2,5 млн т олії – ці показники стали рекордними серед морських портів України в 2018 році.

«АМПУ активно інвестує в розвиток Миколаївського порту і разом зі стівідорними компаніями робить цей порт з великою історією все більш сучасним. В кінці минулого року ми домовилися з однією з найбільших світових продовольчих корпорацій COFCO про реалізацію спільного проекту з розвитку зернового терміналу та реконструкції причалу №0. Також в роботі ряд інших проектів, зокрема, будівництво причалу №8. Їх реалізація збільшить можливості порту з перевалки вантажів мінімум на 4 млн тонн на рік», – зазначив керівник ДП АМПУ Райвис Вецкаганс.

З його слів, АМПУ має намір збільшити інвестиції в розвиток портової інфраструктури. У планах на поточний рік подвоїти фінансування. Крім реконструкції та розвитку причального фронту, в цьому році в Миколаївському порту буде завершено експлуатаційне днопоглиблення підхідного каналу та акваторії порту, а також підхідного каналу порту «Дніпро-Бузький». Зараз виконано більше 90% від запланованих обсягів робіт на підхідному каналі. За підсумками реалізації проекту, його глибини будуть доведені до паспортних 11,2 м і 11,5 м. Загальний обсяг робіт становить понад 890 тис. м³.

Новости по теме

| | |