В Україні частішають випадки захоплення урожаю аферистами, – Апостол

3 июля, 2019

Наразі почастішали звернення невеликих фермерів і керівників сільськогосподарських підприємств щодо загрози збирання і захоплення їхнього урожаю різного роду аферистами. Про це повідомив радник міністра внутрішніх справ Михайло Апостол на своїй сторінці у Facebook.

«Останніми днями до мене почастішали звернення невеликих фермерів і керівників сг підприємств,щодо загрози збирання і захоплення їхнього урожаю,різного роду аферистами, так званими, рейдерами. І робиться все це по мовчазній згоді  представників державних органів влади, яким залишилося правити лічені тижні», — написав він.

Він наголосив, що урожай збере той, хто має на це юридичне і законне право. Національна поліція не допустить захоплення різними шахраями, чи так званими рейдерами, вирощеного законними власниками врожаю. А всі господарчі суперечки мають вирішуватися у встановленому законом порядку, а саме шляхом звернення до суду.

Також Апостол нагадав, що в кожній області створено і діє антирейдерський штаб, який очолює голова обладміністрації і куди входять представники всіх правоохоронних органів та Мінюсту.

«Разом з тим, за бажанням, кожне фермерське господарство може укласти договір з поліцією охорони щодо забезпечення охорони врожаю та об‘єктів сільськогосподарських підприємств», — написав він.

Новости по теме

| | |