Господарство з Херсонщини розробило власний алкогольний напій – «Шафранівка»

4 июля, 2019

Фермерське господарство «Шафран Любимівський» розробило рецептуру та зареєструвало свою торгову марку горілки на основі шафрану – «Шафранівка». Про це інтернет-виданню «Агро Юг» розказав співвласник господасртва Олег Демченко.

Фермер розказує, що ще козаки пили горілку настояну на шафрані. А Микола Гоголь у своїй повісті «Ніч перед Різдвом» писав: «…Ще місячної ночі варенуха та горілка, настояна на шафрані, могли б заманити Чуба…» або «Де, крім куті, буде варенуха, перегнана на шафран горілка та багато всякої страви».

В однойменній повісті «Роксоляна» Осипа Назарука (була екранізована, в головній ролі зіграла народна артистка України Ольга Сумська) про шафран згадувалось так: «А що коштує весілля! Навіть така дурна щука коштує 2 гроші, короп ще більше, гарнець вина 40 грошей, фунт шафрану 70…».

Демченко стверджує, що українці втратили культуру споживання шафрану, адже історія показує, що навіть у національному українському солодкому алкогольному напої «Спотикач» однією із спецій яку додавали, був саме шафран.

«До нас приїздив юнак, який дуже хоче займатися шафраном і вже близько 15 років вивчає цю культуру. І він нам розповів, що це третє пришестя шафрану на територію України. Раніше православна церква використовувала шафран у своїх обрядах і вино для причастя також настоювали на шафрані», – розказує засновник фермерського господарства Віталій Шакало.

Власники ФГ «Шафран Любимівський» Віталій Шакало та Олег Демченко

Тому для відродження цієї культури на Україні господарство, крім того, що вирощує та збирає найдорожчу приправу у світі, розробило рецептуру власного напою, яке отримало назву «Шафранівка».

«Ми спробували на самогоні, на горілці, відпрацювали рецептуру та зареєстрували власну торгову марку. Так, на 5 літрів горілки або хорошого самогону ми беремо 1 грам шафрану. Потім це настоюється, горілка отримується гарного кольору та смаку. Крім того, вона корисна для серця та суглобів», – ділиться рецептом Олег Демченко.

Фермер розказує, що їх напій високо оцінили у Швейцарії та зацікавились ним у Польщі. А у себе в господарстві вони шафрановим настоєм змазують рани, що сприяє скорішому загоюванню.

Але цілющий напій господарство поки не реалізовує. Адже для продажу алкогольних напоїв потрібна ліценція, це дуже дорого для господарства. Тому секрети шафранівки розказують всім охочим та пропонують вдома самим спробувати зробити напій.

Новости по теме

| | | | | | | |