Херсонська компанія планує збільшити кількість свиноматок на 30%

2 июля, 2019

На Херсонщині ТОВ «Зоотехнологія» у 2019 році планує ввести в експлуатацію відгодівельник на 6300 місць та збільшити на 30% поголів’я свиноматок. Про це повідомила директор підприємства Юлія Жельніо, пише Agravery.com.

За її словами, на сьогодні підприємство має 2326 свиноматок.

«До кінця року плануємо збільшити їх кількість до 3000. Довгострокова стратегія компанії передбачає 5-тисячне поголів’я свиноматок, що дозволить посісти більш впливові позиції на ринку», – зауважила Юлія Жельніо.

Читайте також: «Інвестиційна привабливість свинарства з 2019 року стане вищою за птахівництво, – експерти«.

Вона також відмітила, що промислове свинарство в Україні це рентабельний бізнес.

«Рентабельний, якщо підходити з розумом. Професійна команда, сучасні технології утримання, генетичний потенціал, жорстка та, головне, працююча система заходів біобезпеки — все це є запорукою успіху в нашій галузі. Дуже допомагає співпраця з Асоціацією «Свинарів України»: ми отримуємо необхідні нам консультації від провідних фахівців та консультантів з  різноманітних виробничих питань. Це й оптимізація годівлі, вдосконалення умов утримання, технологічних процесів та заходів біобезпеки. Якщо слідувати порадам, свинарство не поступається рентабельністю іншим галузям, а продукція стає для споживача синонімом високої якості», – додала директор ТОВ «Зоотехнологія».

Нагадаємо, в Україні продовжує скорочуватись поголів’я ВРХ. Крім того, в країні змінився порядок ідентифікації та реєстрації свиней.

Новости по теме

| | | |