Японці готові інвестувати у розвиток Миколаївського порту та будівництво мосту через Південний Буг

2 июля, 2019

Представники Японії в українському уряді заявили про можливу співпрацю у вигляді інвестицій у розвиток інфраструктури у Миколаївській області: розвиток порту та будівництво об’їзного мосту через річку Південний Буг. Про це заявив Парламентський Віце-міністр закордонних справ Японії Кендзі Ямада, передає прес-служба уряду.

«Мова йде в першу чергу про розвиток інфраструктури у Миколаївській області: розвиток порту та будівництво об’їзного мосту через річку Південний Буг. Аналіз проекту з будівництва мосту вже здійснили фахівці Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA). Друге — управління відходами. Уряд України схвалив Національну стратегію управління відходами в Україні до 2030 року, розроблено і готується до прийняття відповідне законодавство, проте для нас також є важливим залучення японських технологій. І третій пріоритетний напрямок співпраці — соціальний розвиток Чорнобильської зони відчуження. Ми плануємо трансформувати зону відчуження на інвестиційну зону. Вже створено умови для розвитку сонячної енергетики, проте потрібно вирішувати і питання соціального спрямування. Сподіваємося на обмін досвідом з японськими спеціалістами щодо розвитку цієї території», — наголосив Геннадій Зубко.

Віце-прем’єр-міністр України підкреслив, що починаючи з 2014 року, Уряд Японії надає підтримку Україні за трьома основними напрямками: покращення економічної ситуації, відновлення демократії, сприяння національному діалогу єдності.

Новости по теме

| | | |