На Херсонщині виявлено новий спалах АЧС

1 июля, 2019

24 червня 2019 року відбулося екстренне засідання Державної надзвичайної протепізоотичної комісії (ДНПК) при Херсонській обласній державній адміністрації з приводу спалаху африканської чуми свиней виявленого на території Херсону. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Так, 20 червня на території міста Херсона, по вулиці Некрасова, в одному з особистих господарств був зафіксований та підтверджений результатами лабораторних досліджень випадок спалаху африканської чуми свиней.

Члени ДНПК при Херсонській обласній державній адміністрації прийняли рішення щодо визначення зонування спалаху африканської чуми свиней відповідно до рішення ДНПК при Херсонській міськраді та проведення епізоотичного розслідування з визначенням джерела занесення збудника хвороби й виконання заходів з ліквідації АЧС в епізоотичному вогнищі у місті Херсоні, по вул. Некрасова.

Також, серед прийнятих обласною комісією рішень – посилити контроль з боку Головного управління Національної та Управління патрульної поліції в Херсонській області за переміщенням живих свиней, а у разі виявлення не ідентифікованих відповідно до чинних вимог тварин, без супровідних ветеринарних документів, а також їх реалізації у невстановлених місцях – вжити невідкладних заходів щодо припинення цих правопорушень.

На даний час у вогнищі захворювання проводяться заходи щодо локалізації та недопущення розповсюдження збудника АЧС.

Новости по теме

| | | |