На Запоріжжі річку вкрили тонни мертвої риби

1 июля, 2019

У мережі Instagram з’явилася інформація і знімки з річки Велика Білозерка в Запорізькій області, де пересихає русло річки і масово гине риба. Так, у річці пересохло вже більше 120 га водної гладі.

Йдеться про те, що вода в річку повинна надходити з Каховського водосховища, але за неї (воду) просять чималі гроші. Раніше воду пускали з довколишніх шахт, але після того як там стали несправні очисники (відстійники) вода стала технічною відсталістю та відповідно в річку її пускати не можна.

«Вирішення проблеми є, це очистити і поглибити русло річки, щоб вона наповнювалася власними джерелами. Подейкують, нібито навіть іноземні компанії пропонували почистити річку натомість на знахідки з дна річки, але наші чиновники настільки жадібні, що нехай воно пропаде у нас, ніж дістанеться комусь, і вони відмовили», – йдеться в пості.

Зазначимо, Велика Білозерка – річка, розташована на території України, в Василівському, Великобілозерському і Кам’янсько-Дніпровському районах Запорізької області. Є лівою притокою Дніпра – річки, що впадає в Чорне море. Довжина: 85 км Площа басейну 1 401 км².

Нагадаємо, Молочний лиман на Запоріжжі також виявився майже повністю без води, через що в лиман на нерест не зміг зайти піленгас.

View this post on Instagram

Экологическая катастрофа на реке Большая  Белозёрка. ⠀ Судя по информации, которую нам прислали подписчики,  в реке настолько пересыхает вода, что у людей в колодцах пропадает вода. Пересохло уже более 120 га водяной глади. Вроде как вода в реку должна поступать с Каховского водохранилища, но за неё (воду) просят немалые деньги.  Раньше воду пускали из близлежащих шахт, но после того как там стали неисправны очистители (отстойники) вода стала технической и соответственно в реку её пускать нельзя. На снимке с Гугл карты карты видно, что на реке есть дамба из-за которой образовался так называемый «пруд», как его называет  наш подписчик. Человек, содержащий этот «пруд» не владеет такой суммой денег. ⠀ Решение проблемы есть, это очистить и углубить русло реки, чтобы она наполнялась собственными родниками. Поговаривают, якобы даже иностранные компании предлагали почистить реку взамен на находки со дна реки, но наши чиновники настолько жадные, что пусть оно пропадёт у нас, чем достанется кому-то, и они отказали. ⠀ На втором снимке с Гугл карты,  вы можете заметить,  насколько широко раньше разливалась река, а теперь это всё овраги. Вот к таким вот экологическим катастрофам приводит алчность депутатов. ⠀ ⠀ Источник: подписчик ⠀ #ridnezp #ріднезп #экология

A post shared by Запорiжжя — рідний край (@ridne.zp) on

Новости по теме

| | |