Митники на Миколаївщині запобігли незаконному експорту соняшникової олії майже на 60 млн грн

1 июля, 2019

У Миколаївській області митники спільно з працівниками податкової міліції ГУ ДФС викрили фіктивне підприємство, що намагалось вивезти через митні пункти пропуску п’ять партій соняшникової олії на суму 58,5 млн. гривень. Про це йдетьсф у повідомленні начальника Миколаївської митниці ДФС Романа Кріля.

«18-24 червня суб’єктом зовнішньоекономічної діяльності до митних постів Миколаївщини було подано 5 декларацій для здійснення митного оформлення соняшникової сирої нерафінованої олії в режимі «експорт». Миколаївською митницею ДФС спільно з податковою міліцією ГУ ДФС у Миколаївській області було проведено ряд заходів превентивного характеру з метою недопущення вивозу даного товару та встановлення всіх обставин правопорушення. У ході допиту «директор» пояснив, що жодного стосунку до діяльності цього підприємства він не має й жодних договорів не підписував. Таким чином, мала місце спроба вивезти товар за допомогою неіснуючої фірми», – зазначає Кріль.

За його словами, такі дії порушують ч.1 ст.483 Митного кодексу України. Співробітниками Миколаївської митниці ДФС складено два протоколи про порушення митних правил.

Нагадаємо, що наразі Державною фіскальною службою проводиться операція «Бастіон», метою якої є протидія незаконному ввезенню товарів на митну територію України, виявлення та припинення порушень митного та податкового законодавства, а також перекриття каналів незаконного потрапляння товарів на внутрішній ринок країни.

Новости по теме

| | | |