Держгеокадастр на Миколаївщині незаконно надав 7 земділянок громадянам на безоплатній основі

28 июня, 2019

У січні 2019 року Головним управлінням Держгеокадастру в області надано безоплатно у власність 7 громадянам 7 земельних ділянок загальною площею 8 га вартістю 100 тис. грн. для ведення особистого селянського господарства, розташовані в межах Новомиколаївської сільської ради Вітовського району. Водночас, вказані громадяни раніше вже безоплатно отримували від держави земельні ділянки для вказаних цілей як на території Миколаївської, так і інших областей. Про е повыдомляэ прес-служба Прокуратури Миколаївської області.

Крім того, громадяни, після реєстрації за собою права власності на спірні земельні ділянки, через два тижні продали їх одній і тій же особі, яка відразу ж передала землю в користування фермерського господарства.

З метою відновлення законності, місцевою прокуратурою до Жовтневого районного суду пред’явлено 7 позовів в інтересах держави до Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області, громадян та фермерського господарства про визнання незаконними та скасування наказів, скасування записів в Державному реєстрі речових прав та витребування земельних ділянок у власність держави.

Також, за вищевказаним фактом розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст. 190 КК України (шахрайство), досудове розслідування в якому триває.

Новости по теме

| | | |