Одесит вирощує лимони вагою більше 1 кг

27 июня, 2019

Одесит Максим Діхтяренко вирощує лимони, апельсини, мандарини, кумкват, клементини. Причому не тільки вирощує, а й отримує щедрі врожаї.

Екзотичні рослини з’явилися в житті садівника не так давно – 10 років тому. У студентські роки придбав саджанець лимона, однак перша спроба була невдалою. Тому він освоїв агротехніку вирощування, дізнався всілякі тонкощі, які впливають на врожайність лимонів і у всеозброєнні зробив другу спробу. Саджанець прижився і почав зростати.

Після такої перемоги колекція стала розширюватися, тому і виникло питання спорудження теплиці, адже помістити всі рослини в квартирі вже було неможливо. Тарифи на електроенергію і газ просто досить високі, опалення – дороге задоволення, але Діхтяренку вдалось знайти цікаве рішення: свою теплицю він заглибив на 1,5 м в землю. Тепло в ній зберігається як в термосі. Є ще одна теплиця, де садівник вирощує саджанці, проводить щеплення. Крапельної системи поливу немає, все робиться вручну.

Улюблена рослина у саду – лимон, особливо гібрид Пандероза, який дає плоди вагою до 1 кг кожен. Розмножує Пандероза, як і всі цитрусові, насінням та живцюванням. Однак, другий спосіб більш продуктивний і підходить навіть новачкам, особливих знань і навичок не треба.

Він зазначає, що прекрасно ростуть і плодоносять в Україні лимони Павловський, Мейер, Лунар. До речі, останній називають всесезонним, так як може давати по кілька врожаїв на рік.

Дозрівають лимони в середньому за 8-9 місяців. Звичайно, рослині потрібно давати відпочивати, інакше воно скінчиться і почне хворіти, знижувати врожайність.

Новости по теме

| |