На Півдні України почався сезон збирання ранніх сортів персика

27 июня, 2019

На Півдні України розпочався созон збирання ранніх сортів персика. Виробники кісточкових вважають, що в цьому році урожай персика буде значно нижче, ніж в минулому році. Про це повідомляють аналітики проекту EastFruit.

Виробники з південних регіонів України на поточному тижні почали сезон реалізації персиків ранніх сортів. За інформацією експертів, перші партії персика в цьому році поступили в продаж на тиждень пізніше, ніж роком раніше, при цьому ціна на перші відвантаження практично вдвічі вище, ніж в 2018 році. Так, перші партії персика на сьогоднішній день, садівники пропонують до продажу по 20-30 грн/кг ($1,69-1,97/кг), в той час як стартова ціна минулого сезону озвучувалася в межах 10-15 грн/кг ( $0,75-1,41/кг).

«Більш масово вийти на ринок з даною продукцією українські садівники планують вже на початку липня. При цьому, багато виробників кісточкових кажуть, що в цьому році урожай персика буде значно нижче, ніж в минулому році. Свою думку вони аргументують несприятливими погодними умовами в основних регіонах виробництва», – зазначають в повідомленні.

Нагадаємо, заморозки в березні і квітні спричинили за собою істотні втрати врожаю кісточкових в південних областях України. За інформацією садівників, збитки від негоди в деяких господарствах становив від 30 до 50%.

Новости по теме

| | |