В Миколаєві бджолярі із країн басейну Чорного моря зустрілись для обговорення подальшої співпраці

26 июня, 2019

У вівторок, 25 червня, в Миколаєві дали старт проекту з розвитку і модернізації підприємництва в сфері бджільництва. Проект здійснюється за допомогою Миколаївської ОДА спільно з Регіональною торгово-промисловою палатою області за підтримки ЄС через Спільну операційну програму транскордонного співробітництва ЄІС «Басейн Чорного моря 2014-2020». Про це стало відомо зі сторінки Миколаївської ОДА у Facebook.

У повідомленні зазначається, що у даному проекті, окрім бджолярів Миколаївської області, також прийматимуть участь представники міжнародних партнерів: Асоціації Технопол Галац (Румунія), Агенції економічного розвитку Варни (Болгарія), Агенції розвитку Східного Причорономор’я (Туреччина), Бізнес-центру м.Кагул (Молдова).

«Сьогодні стартує Європейський проект, направлений на розвиток бджільництва в Чорноморському регіоні. Я радий, що Україну в цьому проекті представляє саме Миколаївщина. Хочу нагадати, що Україна входить в трійку світових лідерів з експорту меду і 9% всього українського меду виробляється саме в Миколаївській області. Вважаю, що бджолярам нашого краю стане в нагоді підтримка для виходу на міжнародні ринки», – в.о. голови Миколаївської облдержадміністрації прокоментував В’ячеслав Бонь.

У коментарі кореспонденту «АгроЮг» голова Спілки пасічників Миколаївської області Андрій Галдін розповів, що за допомогою проекту в подальшому планується обмін досвідом. Пізніше на базі цього можливе створення єдиного інформаційного ресурсу, де бджолярі могли б безпосередньо реалізувати власну продукцію.

— На базі цього проекту планують проводити міжнародні тренінги, щоб виїхати на пасіки. І коли цей проект у 2021 році закінчиться, планується, щоб ділові зв’язки між бджолярами збереглися і ми продовжували співпрацювати і далі, – розповів Галдін.

За його словами, щоб визначитись з подальшою програмою проекту, наступна зустріч запланова на серпень цього року.

Новости по теме

| | | | |