Жнива-2019: аграрії Херсонщини зібрали більше 75 тисяч га зернових

26 июня, 2019

Цього року до збирання в області підлягають 677 тис га ранніх зернових. Зараз аграрії Херсонщини збирають озимий ячмінь та озиму пшеницю. На сьогоднішній день в області скошено 75 тис га – це приблизно 11% від завдання.

За словами заступника директора Департаменту агропромислового розвитку Андрія Неделько, збиральною технікою область забезпечена повністю: залучено 2900 власних комбайнів господарств області і 250 одиниць з інших регіонів. Також всім районам надана інформація – де в регіоні та за межами можна орендувати необхідну техніку.

Середня врожайність зернових в області на даний момент складає близько 36 ц з га – це вище на 6 центнерів, ніж у минулому році. Якість зерна в цьому році також є вищою.

Збирають в області й озимий ріпак: площа до збирання ріпаку 90 тис га  — на 30 тис га більше ніж у минулому році, врожайність ріпаку на 2 ц з га більше ніж минулорічна.

За словами Андрія Неделько погода в цьому сезоні була більш сприятливою до зернових, аніж до плодово-ягідних, тому є прогнози отримати цього валовий збір зернових вищим за минулорічний на 200-300 тонн.

Новости по теме

| |