На Миколаївщині горіло понад 33 гектарів пшениці і трави

26 июня, 2019

Протягом доби 25 червня в Арбузинському, Братському, Березанському районах вигоріло 33,5 гектара пшениці і сухої трави. Про це повідомляють у прес-службі Головного управління ДСНС в Миколаївській області.

Рятувальники 12 разів виїжджали на гасіння сухої трави і сміття в Миколаєві, Братському, Вітовському, Казанківському, Новобузькому, Очаківському, Первомайському, Доманівському районах. Загальна площа, яка була охоплена вогнем, склала більше 11 гектарів.

«Зокрема, у Залізничному селищі Заводського району Миколаєва від пожежі сухостою загорівся дерев’яний паркан. Завдяки оперативним діям вогнеборців трьох Державних пожежно-рятувальних частин вдалося не допустити перекидання полум’я на поруч розташовані два житлових будинки», – повідомили в ДСНС.

До гасіння пожеж було задіяно 15 одиниць пожежно-рятувальної техніки, 60 чоловік особового складу ДСНС. Також залучалися працівники місцевої пожежної охорони «Первомайське», допоміжна техніка від приватного сільськогосподарського підприємства «Дмитрівське» в Березанському районі, агрофірми «Лиманський» — Очаківському, філії ТОВ «НІК-АГРО» — Арбузинському.

У переважній більшості загоряння викликані необережним поводженням з вогнем, деякі причини встановлюються. Обставини на місцях з’ясовували співробітники правоохоронних органів.

«За прогнозами Укргідрометцентру 26-27 червня на Миколаївщині збережеться надзвичайна (5 класу) пожежна небезпека. Якщо громадяни цілеспрямовано не будуть звертати увагу на застереження рятувальників, то кількість пожеж в природних екосистемах лише зростати з кожним днем. Така ситуація може в подальшому призвести до непоправних наслідків для навколишнього середовища і завдати значних матеріальних збитків фермерським господарствам», – звернулись в ДСНС.

Новости по теме

| |