Херсонська область лідирує по використанню аграрних розписок

25 июня, 2019

Херсонська область є одним із лідерів щодо динаміки використання аграрних розписок серед регіонів південної України. Про це повідомляє департмент АПР Херсонської ОДА.

Так, станом на кінець травня 2019 року в області було видано 90 аграрних розписок (з них – 54 від початку поточного року), завдяки яким фермери залучили понад 530 млн. грн. (з них – 336 млн в 2019 році).

Найчастіше фермери Херсонщини видають розписки під заставу майбутнього врожаю пшениці та ячменю: лише від початку 2019 року в заставу за розписками вони передали більше 22 тис. тонн пшениці та більше 16 тис. тонн ячменю. Також як заставу сільгоспвиробники області використовували продукцію плодоовочевого сектору – часник, цибулю та картоплю.

Наразі більше 10 кредиторів надавали фінансування за аграрними розписками херсонським фермерам. Серед цих кредиторів найактивнішими за підсумками 5 місяців 2019 року є постачальники матеріально-технічних ресурсів та дистриб’ютори, які за період надали за розписками більше ніж 180 млн. грн. фінансування.

Новости по теме

| |