«Аграрка» серед миколаївських вузів лідирує у рейтингу «Топ-200 Україна 2019»

20 июня, 2019

Миколаївський національний аграрний університет лідирує в академічному рейтингу вищих навчальних закладів України «Топ-200 Україна 2019» серед вищих навчальних закладів Миколаєва та Миколаївської області. Про це свідчать дані рейтингу центру міжнародних проектів «Євроосвіта» і міжнародної групи експертів IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence.

При ранжируванні вищих навчальних закладів експерти брали до уваги сучасні тенденції розвитку університетів, напрацьовані міжнародної Конференції IREG 2019 «Академічні рейтинги: виклики і проблеми для вищої освіти», яка в цьому році проходила в Університеті Болоньї 8-10 травня 2019 року .

Однією з головних тенденцій в нинішньому ранжируванні університетів залишалося знаходження балансу між створенням нових, критичних знань, результатів досліджень і інновацій і практичної трансформацією цих напрацювань в розвиток сучасного суспільства, що в повному обсязі накопичує і розширює Миколаївський національний аграрний університет.

Таким чином, миколаївська «аграрка» посіла почесне перше місце по Миколаївській області, в загальному списку українських вузів 46 місце з 200 учасників. Слід також зазначити, що серед аграрних університетів України Миколаївський національний аграрний університет 33.

Новости по теме

| | | |