З початку збору урожаю на Миколаївщині зафіксовано перші штрафи за перевантаження

19 июня, 2019

На Миколаївщині розпочато сезон літнього збору врожаю зернових, а разом із ним посилений габаритно-ваговий контроль на дорогах Миколаївської області. Про це повідомляє прес-служба Укртрансбезопеки Миколаївськоъ області на своїй сторінці в Facebook.

У вівторок, 18 червня, інспекторами Управління Укртрансбезпеки області спільно з патрульною поліцією здійснювалися заходи по проведенню габаритно-вагового та документального контролю на а/д Н-24 у м. Южноукраїнську Миколаївської області, м. Первомайську та м. Вознесенську.

Зрештою було виявлено 3 випадки перевезення вантажу з перевищенням допустимих вагових обмежень, нарахування плати за проїзд за якими складає загальною сумою 3344,5 євро.

«Одним з таких злісних порушників виявився славнозвісний ФОП «Шевченко», що перевозив вантаж із надзвичайно кричущим перевищенням допустимих параметрів – загальна вага становить 64,33 тони та відповідне нарахування плати за проїзд з перевищенням дозволених обмежень склало 2929,5 євро», – зазначається в повідомленні.

Відносно перевізника співробітниками Управління складено відповідні матеріали. З метою подальшї заборони руху даної фури, документи порушника передано інспектору патрульної поліції.

Нагадаємо, на Миколаївщині про перші обмолочені гектари озимого ячменю проінформувала група компаній ТОВ «СП «ПАЕК», збирання якого розпочато в Миколаївському районі області. Група компаній Agrofusion також розпочала жнива та планує створити карту врожайності.

Як повідомили в Департаменті агропромислового розвитку області, аграрії Миколаївщини планують зібрати 833 тисяч га ранніх сільгоспкультур.

За словами керівника фермерського господарства «Нива» Олександра Єрмолаєва та голови ФГ «Золотий колос» Надії Іванової, господарства розпочнуть збираня урожаю не раніше кінця червня-початку липня, оскільки всі посіви ще зелені та йде налив зерна.

Новости по теме

| | |