«Укрзалізниця» знизить на 20% тариф на перевезення зерна в порти Азовського моря

19 июня, 2019

«Укрзалізниця» готова надати знижку в розмірі 20% на транспортування зерна в порти Маріуполя і Бердянська. Про це пише НВ Бізнес.

В УЗ кажуть, що проведено аналіз можливості оптимізації рентабельних тарифів у напрямку українських портів Азовського басейну.

«Дія пільгового тарифу встановлена на період з 1 вересня по 31 грудня 2019 року», – повідомили в прес-центрі УЗ.

Проте в УЗ акцентуть, що потрібно виконувати гарантовані місячні обсяги у розмірі 30 тис. тонн.

Від портів надійшли звернення та пропозиції по встановленню пільгових тарифів на перевезення вантажів залізничним транспортом у межах України.

Звернення ДП «Маріупольський морський торговельний порт» було винесено на розгляд Тарифної комісії АТ «Укрзалізниця», якою було прийнято рішення надати на умовах відкладеного тарифу знижку у розмірі 20% до тарифів Збірника тарифів на перевезення вантажів залізничним транспортом у межах України та пов’язані з ними послуги на перевезення зернових вантажів, що відправляються зі станцій залізниць України на експорт через ДП «Маріупольський морський торгівельний порт».

ДП «Бердянський морський торговельний порт» звернувся стосовно надання знижки до тарифів на перевезення залізничним транспортом металопродукції обсягом 40 тис. тонн щомісячно у розмірі не менше ніж на 20%.

Але для винесення питання на розгляд Тарифної комісії АТ «Укрзалізниця» залізничники запропонували порту надати гарантійні листи відправників стосовно обсягів запланованих перевезень вантажів залізничним транспортом через Бердянський порт.

«На сьогоднішній день офіційних відповідей щодо гарантій обсягів на адресу товариства не надходило», – повідомили в Укрзалізниці.

Нагадаємо, Укрзалізниця презентувала зерновоз власного виробництвата планує почати серійне виробництво власних зерновозів на потужностях Панютинського вагоноремонтного заводу в 2020 році.

Новости по теме

| | | | |