У Снігурівському районі розпочались жнива

18 июня, 2019

Аграрії Снігурівського району розпочали збирання ранніх зернових та зернобобових культур врожаю 2019 року. Про це свідчать дані Снігурівської районної державної адміністрації.

Цього року за оперативними даними загальна площа ранніх зернових та зернобобових культур по всіх категоріях господарств району складає 65,6 тис. га, що на 7,3 тис. га більше, ніж в минулому році, в тому числі озимої пшениці – 39,2 тис. га, озимого ячміню – 16,5 тис. га, ярого ячміню – 8,5 тис. га, гороху – 1,1 тис. га, вівса – 0,2 тис. га, крім того озимого ріпаку – 5,1 тис. га.

На збиранні ранніх зернових культур будуть задіяні 258 власних та залучених зернозбиральних комбайнів, повідомляють у держадміністрації.

Про перші обмолочені гектари озимого ячменю проінформували ТОВ СГВП «ТАБОРІВСЬКЕ» та ПСП «Агрофірма «РОДНІЧОК». Наразі здійснюється постійний моніторинг за дозріванням врожаю на полях, до кінця тижня сільгосптоваровиробники району масово включаться в збирання ранніх зернових культур та ріпаку.

Вітаємо аграріїв району з початком жнив. Від щирого серця зичимо легкої ниви і щедрих врожаїв, наснаги і міцного здоров’я.

Новости по теме

| |