Органічне виробництво в Україні зростає у 5 разів швидше, ніж в ЄС

18 июня, 2019

Темпи зростання українського органічного виробництва в 5,4 рази вищі, ніж у країнах Європи, і майже в 5 разів вищі, ніж у світі. Про це повідомила начальник відділу технологій виробництва харчових продуктів Мінагрополітики Валентина Заєць, пише apk-inform.com.

За її словами, зараз Україна посідає 20 місце у світі та 11 місце в Європі за площею сільськогосподарських угідь, зайнятих під органічним виробництвом.

В Україні виробляється широкий спектр органічної продукції, при чому, під зерновими перебуває 45,4% загальної площі органічних угідь.

Майже все вирощене з України експортується, адже рівень споживання на внутрішньому ринку невисокий – близько €0,68 на душу населення, у порівнянні з €10-11 у світі.

«З експортом органічної продукції все складається чудово — €99 млн в 2017 р. Постачання орієнтовані переважно на країни Європи — Нідерланди, Німеччину, Великобританію, Італію, Австрію, Польщу, Швейцарію, Бельгію, Чехію, Болгарію, Угорщину. Дуже цінують українські органічні продукти в Америці та країнах Азії. Туди йде приблизно €4 млн із загального експорту», – додала Заєць.

Нагадаємо, 70% виробників органічної продукції мають проблеми зі збутом.

Новости по теме

| | | | |