Жнива на Херсонщині стартують із озимого ячменю

14 июня, 2019

В Херсонській області незабаром розпочнеться зернозбиральна кампанія. Окремі господарства вже провели тестові покоси на невеличких ділянках. Якщо не завадять погодні умови, жнива розпочнуться за кілька днів – із збирання озимого ячменю. Повідомляють у Департаменті агропромислового розвитку ХОДА.

Зазначається, що зараз на полях Херсонщини проводяться підготовчі роботи.

Раніше повідомлялось, шо погодні умови не вплинули на урожай зернових Херсонщини.

За даними Департаменту площі ранніх зернових Херсонщини, які підлягають до збирання, складають 677 тис га, з них озима пшениця – 477 тис га.

Нагадаємо, на Миколаївщині про перші обмолочені гектари озимого ячменю проінформувала група компаній ТОВ «СП «ПАЕК», збирання якого розпочато в Миколаївському районі області. Група компаній Agrofusion також розпочала жнива та планує створити карту врожайності.

Як повідомили в Департаменті агропромислового розвитку області, аграрії Миколаївщини планують зібрати 833 тисяч га ранніх сільгоспкультур.

За словами керівника фермерського господарства «Нива» Олександра Єрмолаєва та голови ФГ «Золотий колос» Надії Іванової, господарства розпочнуть збираня урожаю не раніше кінця червня-початку липня, оскільки всі посіви ще зелені та йде налив зерна.

Також в Одеській області, Саратського району, почали обмолот ячменю.

Новости по теме

| | |