Херсонська компанія «Альфа-Агро» впроваджує точне землеробство

13 июня, 2019

Херсонська компанія «Альфа-Агро» почала впроваджувати точне землеробство на своїх посівних площах. Першим кроком компанії до цього нововведення стало придбання станції RTK з точністю сигналу до 2 см вартістю €12 тис.

Другим кроком компанії були новинки області картографії та аналізу грунтів на вміст корисних речовин, рівня рН на різних частинах поля. Завдяки цьому компанія тепер може ефективно скористатися опцією за диференційованим внесення добрив і посіву, обприскування засобами захисту рослин.

Читайте також: «Впровадження точного землеробства підвищить ефективність ведення сільського господарства«.

Крім того, співробітники компанії «Альфа-Агро» займаються переоснащенням технічного парку, зокрема, вже придбана сівалка точного висіву Kinze 3600 BCD (16 рядків) і 12 дощувальних машин Zimmatic. Також компанія електрифікувала практично всі свої поля (оскільки нові дощувальні машини для руху використовують електрику).

До відома, посівні площі ПСП «Альфа-Агро» розташовані в Чаплинському районі Херсонської області: 1 657 га, з них 1305,0 га – зрошувані.

Основний напрямок діяльності компанії ПСП «Альфа-Агро» – це культивування насіннєвого матеріалу високої якості з новітніх розробок українських селекціонерів.

Нагадаємо, на Одещині агропідприємство «Обрій-МТС» впроваджує точне землеробствоТакож у цьому році  на Херсонщині в Інституті зрошуваного землеробства планують застосовувати ГІС-технології.

Матеріали fermer.blog

Новости по теме

| |