«Авангард» в 4 рази збільшить потужність біогазового заводу на Херсонщині

13 июня, 2019

В агрохолдингу «Авангард», який входить до групи компаній Ukrlandfarming, планують за 3-5 років збільшити потужності біогазового заводу на Херсонщині в чотири рази. Про це розповіла керівник напрямку комунікацій агрохолдингу Маріанна Коніна, повідомляє прес-служба компанії.

«Виробник яєць і яєчних продуктів в Україні під ТМ «Квочка», має намір в найближчі 3-5 років збільшити потужності біогазового заводу птахофабрики «Чорнобаївське» в Херсонській області в чотири рази», – вказується в повідомленні.

За словами Маріанни Коніній, птахокомплекс «Чорнобаївське» розташований поруч з біогазовим заводом, який переробляє курячий послід на електроенергію. Перша черга побудована в 2016 році. Потенціал другої черги в два рази більше. А потужність третьої черги планується ще в чотири рази більше першої, але передбачає додавання в реактори силосу та інших енергетичних рослин.

«За допомогою біогазового заводу агрохолдинг мінімізує негативний вплив підприємств на навколишнє середовище. За перший рік експлуатації біогазовий завод переробив 57,3 тис. тонн посліду. Вироблену екологічно чистим способом електроенергію підприємство передає по «зеленому» тарифу в місто за мінусом електроенергії, яка йде на власні потреби заводу», – підкреслила керівник напрямку комунікацій агрохолдингу.

Згідно з повідомленням, виробництво електричної енергії на заводі здійснюється за допомогою двох модульних установок потужністю 1,5 МВт. При цьому вироблений в реакторі газ через систему очищення від сірки надходить на когенераційні установки, які перетворюють його в електроенергію. Частина виробленої електроенергії використовується для власних потреб заводу, решта – передається в Херсонобленерго через побудовану заводом однотрансформаторні підстанцію потужністю 0,4/10 кВ.

Нагадаємо, на птахофабриці у Херсонській області в результаті нещасного випадку загинуло двоє людей.

Новости по теме

| | | | |