Чергова спроба політичного піару: у Group DF відповіли на обвинувачення АМКУ

13 июня, 2019

Антимонопольний комітет України визнав холдинг Group DF Дмитра Фірташа монополістом на ринку реалізації азотних добрив. Group DF впевнена в своїй правоті і буде захищати свою позицію перед АМКУ, а в разі потреби, і в суді.

У відповідь на заяву Голови Антимонопольного комітету України Юрія Терентьєва з приводу попередніх висновків АМКУ за результатами розслідування щодо підприємств Group DF, Група заявила наступне:

«Підприємства Групи отримали попередні результати розслідування АМКУ, однак інформації, що міститься в отриманих документах, недостатньо для надання правової та економічної оцінки зроблених АМКУ попередніх висновків. Згідно з процедурою, Group DF направила клопотання на адресу АМКУ з метою отримання доступу до матеріалів розслідування. На сьогоднішній день доступу до матеріалів справи не надано.

Наголошуємо, що підприємства Group DF працюють строго в рамках законодавчого поля України, тому Група впевнена в своїй правоті і буде захищати свою позицію перед АМКУ, а в разі потреби, і в суді.

У той же час, ряд тверджень, що мають критичне значення, які містяться у висловах чиновників АМКУ і попередніх результатах розслідування, є передчасними і суперечливими. Тому ми розцінюємо подібні заяви як чергову спробу заробити собі політичні бали на тлі зміни політичного керівництва країни і майбутніх виборів нового Парламенту», – йдеться в офіційній заяві Group DF.

Зазначимо, у Group DF через холдинг Group DF входять заводи Черкаський «Азот», «Рівнеазот» і Сєвєродонецький «Азот». Менеджмент Дмитра Фірташа також контролює державний «Сумихімпром».

86% в Ostchem належить Фірташу. Ще 14% – народному депутату від «Опозиційного блоку» Юлії Льовочкіної, рідній сестрі Сергія Льовочкіна – партнера Фірташа по телеканалу «Інтер» і екс-глава Адміністрації президента Віктора Януковича.

Новости по теме

| | | | | | |