Компанія Agrofusion розпочала жнива та планує створити карту врожайності

13 июня, 2019

11 червня група компаній Agrofusion розпочала жнива. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Нагадаємо, компанія вже завершила висаджування розсади томатів у відкритий ґрунт. Також Agrofusion розширила зрошувальні площі на Херсонщині.

У повідомленні зазначено, що частку зернових збільшено на 26 відсотків, в порівнянні з минулим роком.

Загальна площа зернових і технічних культур складає понад 14,6 тисяч га. З них, 9 тисяч озимої пшениці, 5 тисяч озимого ячменю та більше 600 га озимого і ярого гороху.

«Цьогоріч на жнивах задіяна зернозбиральна техніка, обладнана спеціальним устаткуванням, – системою моніторингу, який дозволить отримати карту врожайності. На її основі можна відслідкувати економічну складову кожного поля», – повідомляють в компанії.

Зазначається, що жнива триватимуть до кінця червня.

Нагадаємо, на Миколаївщині про перші обмолочені гектари озимого ячменю проінформувала група компаній ТОВ «СП «ПАЕК», збирання якого розпочато в Миколаївському районі області.

Як повідомили в Департаменті агропромислового розвитку області, аграрії Миколаївщини планують зібрати 833 тисяч га ранніх сільгоспкультур.

За словами керівника фермерського господарства «Нива» Олександра Єрмолаєва та голови ФГ «Золотий колос» Надії Іванової, господарства розпочнуть збираня урожаю не раніше кінця червня-початку липня, оскільки всі посіви ще зелені та йде налив зерна.

Також в Одеській області, Саратського району, почали обмолот ячменю.

Новости по теме

| | | |