Партія Зеленського має намір за рік скасувати мораторій на землю

13 июня, 2019

Голова партії президента України Володимира Зеленського «Слуга народу» Дмитро Разумков  інтерв’ю Страна.uа. розповів про позицію партії за рік скасувати мораторій на продаж землі.

Розумков зазначив, що ринок землі можуть запровадити за доволі короткий період часу. Він вважає, що ринок землі «необхідно відкривати» і заявив, що «хлопці працюють над цим».

«Комусь вигідний мораторій. Ринок землі потрібно буде відкривати. Мораторій накладається з року в рік, тому що це вигідно.Необхідно, щоб власники землі могли нею користуватися. З’явиться законодавча база. Хлопці зараз працюють над цим. З одного боку необхідно захистити національні інтереси, а з іншого – власника», – повідомив Разумков.

За його словами, скасувати мораторій можливо впродовж року, але водночас в країні слід провести якісний аудит орної землі.

«У нас зараз не найкраща соціально-економічна ситуація, але ринок точно потрібно відкривати, продумавши при цьому всі реальні механізми. Є ще інший бік медалі – у нас не проведено нормальний аудит цих земель. Ми досі не розуміємо, в чиїх руках і скільки землі. Це стосується й державних земель», – заявив він.

Нагадаємо, екс-президент України Петро Порошенко підписав закон про продовження мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення до 2020 року.

Новости по теме

| | | | |