На Миколаївщині у держвласність повернуто с/г землі вартістю 470 тис грн

12 июня, 2019

Миколаївською місцевою прокуратурою №2 вжито заходів до повернення у розпорядження держави земельної ділянки сільськогосподарського призначення площею 20 га вартістю 470 тис грн, розташованої в межах території Галицинівської сільської об’єднаної територіальної громади Вітовського району. Повідомляє прес-служба відомства.

Рішенням Господарського суду Миколаївської області задоволено позов керівника Миколаївської місцевої прокуратури № 2 в інтересах держави в особі Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області до фермерського господарства про повернення у розпорядження держави зазначену земельну ділянку для ведення селянського (фермерського) господарства

Підставою для пред’явлення позову слугувало те, що фермерське господарство, всупереч вимог земельного законодавства, після смерті постійного користувача земельної ділянки продовжувало тривалий час використовувати її без правовстановлюючих документів.

На теперішній час судове рішення у господарській справі виконане – земельна ділянка за актом приймання-передавання повернена у розпорядження держави в особі Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області.

Новости по теме

| | | |