В Одеській області розпочалися жнива

12 июня, 2019

Аграрії Одеської області розпочали збір зернових. У Одеській області, Саратського району, почали обмолот ячменю. Про це повідомив головний агроном СФГ «Балкани» Анатолій Волканов, пише kurkul.com.

«Почали збирати перший ячмінь. До кінця тижня плануємо розпочати обмолот ранніх зернових. Останні декілька тижнів тримається висока температура, далі відкладати немає сенсу, бо все погорить», – повідомив аграрій.

Попереднього прогнозу врожаю аграрій не дає. За словами, Анатолія Волканова жнива також стартували у сусідньому Ізмаїльському районі, Одеської області.

На території Білгород-Дністровського району, Одеської області навпаки, через рясні дощі аграрії вимушені відкласти збирання врожаю.

Така ж ситуація склалася і у Херсонській області. Заступник директора Департаменту агропромислового розвитку ХОДА Андрій Неделько зазначив, що в окремих господарствах випала тримісячна норма вологи, але в цілому по регіону на даний момент постраждало не більше 5% посівів ранніх зернових.

Нагадаємо, на Миколаївщині також розпочалася збиральна компанія. Про перші обмолочені гектари озимого ячменю проінформувала група компаній ТОВ «СП «ПАЕК», збирання якого розпочато в Миколаївському районі області. Також до кінця дня в Очаківському районі планується здійснити пробний обмолот ранніх зернових.

Як повідомили в Департаменті агропромислового розвитку області, аграрії Миколаївщини планують зібрати 833 тисяч га ранніх сільгоспкультур.

За словами керівника фермерського господарства «Нива» Олександра Єрмолаєва та голови ФГ «Золотий колос» Надії Іванової, господарства розпочнуть збираня урожаю не раніше кінця червня-початку липня, оскільки всі посіви ще зелені та йде налив зерна.

За словами головного агронома ПАО «РадСад» Миколи Корнієнка, починати збирати урожай планують 18 червня, у господарстві чекають поки зійде надлишкова волога.

Новости по теме

| | | | | |