На Миколаївщині вибірково відстрілюватимуть диких кабанів через спалахи африканської чуми

29 августа, 2017

В Миколаївській області проведуть відстріл диких кабанів, задля відбору зразків патологічного матеріалу та проведення лабораторних моніторингових досліджень через африканську чуму свиней. Про це повідомили в Держпродспоживслужбі в Миколаївській області.

За ініціативою  Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області 23 серпня відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії (ДНПК) при Миколаївській обласній державній адміністрації.

На засіданні обговорювалися питання епізоотичної ситуації щодо африканської чуми свиней (АЧС) в Україні та загрози поширення інфекції на території Миколаївської області та подальші перспективи проведення депопуляції в мисливських угіддях регіону на мисливський сезон 2017 — 2018 рр.

За підсумками роботи комісія затвердила протокол № 9 від 23.08.2017 року. З метою забезпечення виконання рішень прийнятих Державної надзвичайної протиепізоотичної комісією при Миколаївській обласній державній адміністрації вирішила ряд організаційних питань по відстрілу диких кабанів, відбору зразків патологічного матеріалу, проведення лабораторних моніторингових досліджень, посилення контролю за переміщенням свиней і продукції з них, уточнення чисельності диких кабанів в мисливських угіддях області, отримання лімітів добування дикого кабана користувачами мисливських угідь на сезон полювання 2017-2018 років, визначення місць для зберігання здобутих туш дикого кабана до отримання результатів лабораторних досліджень, припинення діяльності стихійних ринків, на яких реалізуються живі свині та продукція свинарства, а також забезпечення проведення інформаційно роз’яснювальної роботи серед населення з питань профілактики АЧС.

 

Новости по теме

| |