На Миколаївщині фермер незаконно користувався майже 12 га сільгоспземлі

11 июня, 2019

У Миколаївській області керівник фермерського господарства незаконно зайняв земельну ділянку, тим самим спричинив державі матеріальну шкоду у розмірі майже 400 тисяч грн. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Миколаївської області.

За процесуального керівництва Березнегуватського відділу Баштанської місцевої прокуратури 5 червня цього року, з урахуванням зібраних у кримінальному провадженні доказів, повідомлено про підозру керівнику одного із фермерських господарств Березнегуватського району за самовільне зайняття земельної ділянки державної власності площею 11,7 га в межах Новоукраїнської сільської ради Березнегуватського району (ч.1 ст.197-1 КК України).

Досудовим розслідуванням встановлено, що у квітні цього року місцевий фермер, не маючи будь-яких законних підстав, самовільно зайняв зазначену земельну ділянку державного лісового фонду, яка перебуває у постійному користуванні ДП «Березнегуватське лісове господарство». Фермер обробив її за допомогою сільськогосподарської техніки та засіяв соняшником.

Як наслідок, зазначеними протиправними діями спричинено державі  шкоду у розмірі майже 400 тис. грн.

Розслідування триває.

Новости по теме

| | |