На Одещині медовий кластер планує розвивати апітуризм

10 июня, 2019

В 2019 році на території Біляївського та Роздільнянського районів Одеської області було започатковано агропромисловий кластер з розвитку бджільництва, виробництва і реалізації меду та продуктів його переробки. Про це повідомив начальник управління аграрної політики Одеської ОДА Іван Петрів, пише Аgroportal.ua.

«Медовий агрокластер має об’єднати виробників з метою надання їм можливостей використовувати допомогу державних органів влади, адже в процесі створення кластеру розпорядженням виділені конкретні дотичні органи, які повинні сприяти розвитку даного кластеру», — виступив Петрів.

За його словами, сільські райони, де діє медовий кластер, розташовані порівняно недалеко від обласного центру, а також там знаходиться значна кількість особистих пасік.

«Для розвитку кластеру вже визначені основні напрямки, наприклад, розвиток апітуризму, а також заплановано дуже багато заходів на найближчі три роки. На виставці «Агро-2019» на стенді Одеської області можна було спробувати один із продуктів, який вже виробляється учасниками кластеру, — медову горіхову пасту», — розповідає Іван Петрів.

Новости по теме

| | | |