Через рейдерство депутата облради Івануни фермери готуються перекривати трасу

7 июня, 2019

У п’ятницю, 7 червня, аграрії Миколаївського району в черговий раз прийшли просити допомоги у влади щодо незаконних дій депутата обласної ради Ігоря Івануни. На цей раз фермери громадського об’єднання «Агро-Сила» завітали на комісію з питань промислової політики та підприємництва, енергетики та енергозбереження, транспорту та розвитку інфраструктури.

За словами голови об’єднання Сергія Протченка, після того, як у понеділок більше сотні фермерів зібрались в стінах ОДА, їм запропонували написати звернення до голови облради та прийти для розгляду даного питання на транспортну комісію.

«Звернення на голову обласної ради ми написали і звернулись. Вже два роки в нашому районі йде війна. Більшість фермерів району об’єднались, вони воюють з депутатом обласної ради. Пан Івануна створив невелику групу, яка займається рейдерством. На даний момент в поліції Миколаївського району є 12 кримінальних справ, які не закриті, та 8 справ, які закриті. Але по цим 20 кримінальним справам за два роки не було ніякого розслідування. Тобто, на рівні Миколаївської районної прокуратури ці справи просто ігноруються, слідство не ведеться. Ми звернулись до начальника слідчого управління, ми сьогодні з ним зустрічались, ці питання підняті, вони будуть створювати спеціальну групу. Але 2 роки слідства не було зовсім. За цей час Івануною були підроблені печатки Нечаянської ОТГ, підроблені рішення Нечаянської ОТГ», – звернувся до депутатів Протченко.

«Я проста людина. Він у мене забрав 3 гектара землі. Він просто заїхав трактором на моє поле (ред.). В мене з 2011 року вироблений акт на землю – приватна власність. Його люди зробили так, що власником землі став брат Наталії Тарнавської, який вже знаходиться більше 3 років в Германії, громадянин Германії», – додає Людмила Драбаха.

За словами фермерів, депутат облради Івануна підробляє документи держреєстру.

«Він стирає з держреєстру документи і ставить своїх людей. А всі договори укладені з «АГРО-НІК» (фірма дружини Ігоря Івануни – ред.), – запевняє Євгеній Гаршин.

Підроблені документи

Оригінали документів

Але питання не отримало підтримки членів комісії. Депутати Вадим Олабін та Іван Кухта порадили аграрыям звернутись до правоохоронних органів та підняти дані питання на комісії з депутатської етики або на аграрній комісії.

 

Фермери відреагували емоційно на небажання депутатів вислухати їх – залишивши стопку з заявами та документами вони покинули приміщення.

У свою чергу, депутати зняли дане питання з порядку денного. Заступник голови облдержадміністрації Олександр Трайтлі сказав, що залишені документи перенаправить на аграрну комісію, яка має відбутись на наступному тижні.

Після комісії аграрії заявили, що будуть збиратися для прийняття рішень щодо подальших дій. За попередніми даними, з їх боку можливе перекриття траси або заїзд техніки під стіни ОДА.

«Нам сказали, що це буде комісія з депутатської етики. В понеділок, коли ми сиділи у Кротова, нам було призначено в п’ятницю на 10 годину, щоб обговорити питання. А потім перенесли на 12 годину. Сказали написати заяву та прийти на комісію. Ось ми і прийшли з документами, ми їх дві доби збирали, а їх навіть дивитися не стали. Це виходить, що нас обвели. До вас прийшли люди на комісію, вислухати можна ж було. Тепер ми будемо у понеділок збиратися «Агро-Силою», буде вирішуватися питання о блокаді траси або до облдержадміністрації трактори приженемо», – зазначив Гаршин в коментарі кореспонденту «АгроЮг».

Новости по теме

| | | | | | | |