Херсонська «аграрка» підписила меморандум про співпрацю із заводом по розведенню молоді частикових риб

8 июня, 2019

4 червня 2019 року Херсонський державний аграрний університет (ХДАУ) та ДУ «Херсонський виробничо-експериментальний завод по розведенню молоді частикових риб» підписали Меморандум про співпрацю, розпочавши, таким чином, новий етап взаємодії. Про йдеться у повідомленні прес-служби Держрибагентства.

На території рибзаводу з’явився комплекс із виробничою дільницею, високотехнологічною лабораторією, при цьому кімнати відпочинку та прийому їжі розташовані всього за кілька кроків. Відтепер студенти факультету рибного господарства та природокористування, зокрема спеціальності «Водні біоресурси та аквакультура», мають змогу проходити практику та навчатися за системою дуальної освіти стаціонарно у комфортних умовах на сучасному обладнанні.

«Сьогоднішні студенти, отримавши дипломи ХДАУ, завтра будуть дійсно висококласними фахівцями, які розуміють, як працює рибогосподарське підприємство не лише в теорії, а й на практиці», – зазначив ректор Херсонського державного аграрного університету Юрій Кирилов.

Довідкова інформація:

Основним напрямом діяльності Херсонського виробничо-експериментального заводу по розведенню молоді частикових риб є вирощування рибопосадкового матеріалу цьогорічки та дворічки рослиноїдних, аборигенних видів риб та коропа для зариблення природних водойм загальнодержавного значення. У 2018 році заводом до водойм України вселено понад 6 млн екз. водних біоресурсів, а загалом за період 2010 — 2018 рр. зариблення склало 30 млн екз. цьогорічки та дворічки рослиноїдних і аборигенних видів риб, а також коропа. Протягом 2019 року планується вселити ще майже 7,6 млн екз. водних біоресурсів.

Новости по теме

| | |