На Миколаївщині незаконно використовували землю вартістю понад 1 млн грн

7 июня, 2019

За результатами вивчення стану додержання вимог законодавства при використанні земель сільськогосподарського призначення Очаківського району, Миколаївською місцевою прокуратурою №1 встановлено випадки використання земельних ділянок після смерті особи, якій вказана земельна ділянка надана у постійне користування. Повідомляє прес-служба відомства.

«Положеннями ч. 1 ст. 92 ЗК України, ст. 1225 ЦК України, ст. ст. 407, 413 ЦК України встановлено, що право користування земельною ділянкою, що виникло в особи на підставі державного акту на право постійного користування земельною ділянкою, не входить до складу спадщини і припиняється зі смертю особи, якій належало таке право», – йдеться в повідомленні.

Разом з цим, одним із мешканців Очаківського району самовільно зайнято земельну ділянку сільськогосподарського призначення площею 50 га вартістю понад 1 млн грн, розташованої в межах Кам’янської сільської ради Очаківського району, яка раніше надавалась у користування особі, яка померла в 2011 році, для ведення фермерського господарства.

Реагуючи на вказані порушення, місцева прокуратура звернулась до суду з відповідним позовом.

27 травня 2019 року судом відкрито провадження у справі.

Новости по теме

| | |