Фахівці Держгеокадастру Миколаївщини направили в бюджет України більше 20 тисяч гривень

6 июня, 2019

Фахівці відділу державної експертизи Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області провели державну експертизу 172 документацій із землеустрою та оцінки земель. Загальна сума коштів, які надійшли до Держбюджету за проведення держекспертизи станом на 1 червня становить 20 134,53 грн. Про це повідомляє прес-служба відомства.

За результатами розгляду експерти підготовили 163 висновки державної експертизи землевпорядної документації, з яких 25 документацій оцінено позитивно, 138 документацій отримали підсумкову оцінку на доопрацювання. За цей же період 23 об’єкти направлено на обов’язкову державну експертизу до Держгеокадастру  України.

За видами робіт переважну більшість підготовлених експертних висновків склали висновки по проектам землеустрою щодо відведення земельних ділянок – 66,3%. Також експерти підготували висновки по технічній документації з нормативної грошової оцінки (27 %) та проекти землеустрою щодо встановлення (зміни) меж адміністративно-територіальних одиниць (6,7 %).

Новости по теме

| | |