«Аскет Шиппінг» перевезе Дніпром 50 тис. тонн вантажів

6 июня, 2019

Компанія «Аскет Шиппінг» за результатами 2018/19 маркетингового року перевантажить Дніпром 50 тис. тонн вантажів. Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Наше вантажне обладнання добре зарекомендувало себе і на морі, і на річці. Ми плануємо подальшу модернізацію технологічного процесу. Намагаємося забезпечувати нашим партнерам найвищу в регіоні швидкість завантаження суден», – зазначає начальник виробничого відділу «Аскет Шиппінг» Олег Базар.

З вересня минулого року компанія «Аскет Шиппінг» активно розвиває мережу річкових терміналів на Дніпрі та приймає вантажі клієнтів в Запоріжжі і Дніпрі.

Деякі партії товару відправляються на експорт безпосередньо з річкових терміналів. Інша частина – перевалюється на річкові судна з подальшою рейдової перевалкой на судна Panamax в Чорному морі.

З початку 2019 року на річкові судна компанією вже перевантажено 20,8 тис. тонн вантажів, а загалом із вересня 2018 року – 46,6 тис. тонн.

Нагадаємо, на Запоріжжі компанія «Аскет Шиппінг» розпочала підготовку до нового сезону, Миколаївська філія «Аскет Шиппінг» розпочаламодернізацію і ремонт обладнання складу.

Новости по теме

| | |