Стивідори Одеського порту підтримують позицію АМЕУ щодо проїзду до порту

4 июня, 2019

Асоціація «стивідорних компаній Одеського порту» звернулася до Міністерства інфраструктури України (МІУ) та Адміністрації морських портів України (АМПУ) з проханням забезпечити безкоштовний проїзд автотранспорту в порт Одеса.

Читайте також: «В Одесі придумали, як обійти вимоги АМКУ щодо будівництва альтернативного в’їзду в порт«. 

«Нещодавно у багатьох ЗМІ було опубліковано звернення Асоціації міжнародних експедиторів України (АМЕУ) до стивідорних компаній Одеського морського порту про проблему відсутності вільного проїзду автомобільного транспорту на територію порту і його терміналів. У відповідь на таке звернення наша асоціація, від імені всіх її членів, вважає за необхідно зазначити, що ми повністю згодні з позицією АМЕУ з цього питання і повністю поділяємо їх стурбованість і невдоволення фактом відсутності вільного в’їзду в Одеський порт, що призводить до значного зниження конкурентоспроможності і інвестиційної привабливості порту», -– заявив президент асоціації «Стивідорних компаній Одеського порту» Юрій Губанков.

У листі також вказується, що стивідори Одеського порту багато разів висували питання перед керівництвом портової галузі.

«На жаль, за станом на сьогодні це не принесло ніяких практичних результатів, внаслідок чого проблема відсутності вільного в’їзду в порт зберігає свою актуальність і ще більше загострюється з кожним днем, незважаючи на рішення Антимонопольного комітету України, прийняті з цього приводу», – зазначає Губанкова.

За його словами, стивідори не можуть вирішити це питання, так як воно виходить за межі їх компетенції і повноважень. Як стверджує Юрій Губанков, багаторічну проблему могли б вирішити фахівці МІУ і АМПУ.

Нагадаємо, що Антимонопольний комітет України (АМКУ) зобов’язав Одеську міськраду забезпечити додатковий в’їзд на територію Одеського морського порту в обхід території ТОВ «Євротермінал». У свою чергу, Асоціація міжнародних експедиторів України (АМЕУ) звернулася до стивідорних компаній Одеського морського порту з закликом об’єднати зусилля для вирішення проблеми безперешкодного проїзду автотранспорту і забезпечення вільного доступу вантажів на територію порту.

За матеріалами Порти України

Новости по теме

| | | | |