У Миколаївській області на площі 86,5 га виявлено осередки амброзії

3 июня, 2019

У Миколаївській та Харківській областях виявлено осередки амброзії полинолистої. Про це свідчать дані фітосанітарного моніторингу Держпродспоживслужби за період з 25 травня по 31 травня 2019 року.

Для встановлення фітосанітарного стану території країни фітосанітарні інспектори проводять фітосанітарний моніторинг сільськогосподарських і лісових угідь, місць зберігання і переробки рослин та рослинної продукції, пунктів карантину рослин і прилеглої до них території. За вказаний період при проведенні моніторингу та інвентаризації старих вогнищ карантинних організмів державними фітосанітарними інспекторами було виявлено обмежено поширений в Україні карантинний організм:

Амброзія полинолиста (Ambrosia artemisiifolia L.):

  • в Миколаївській області (2-х районах) на площі 86,5 га.
  • в Харківській області (2-х районах)) на площі 5,5 га.

Актами обстеження на встановлення фітосанітарного стану та висновками фітосанітарної експертизи засвідчено факти виявлення даного карантинного організму, видані розпорядження на застосування фітосанітарних заходів для їхнього знищення, а також визначено порядок переміщення об’єктів регулювання в карантинних зонах та за їх межі.

Новости по теме

| |