В Херсонській області на птахофабриці загинуло двоє людей

3 июня, 2019

На птахофабриці у Херсонській області в результаті нещасного випадку загинуло двоє людей, щоправда, подробиці трагедії невідомі. Про це повідомила прес-служба агрохолдингу «Авангард».

«В п’ятницю 31 травня на птахофабриці «Чорнобаївське» стався нещасний випадок – загинуло двоє людей. Один із чоловіків – співробітник птахофабрики, інший — співробітник охоронного агентства, яке працює із підприємством за контрактом», – йдеться в повідомленні.

Одразу після виявлення тіл на місце події викликали поліцію і співробітників служби надзвичайних ситуацій, а також повідомили Головне управління Держпраці в Херсонській області, Головне управління Держпраці у Київській області, відділ соцстраху у Херсонській області.

Крім того, окремим наказом по підприємству було створено кваліфіковану комісію з розслідування нещасного випадку з участі представників родичів загиблих, державних органів та установ. Керівництво птахофабрики ініціювало внутрішнє розслідування – перевірку, залучено фахівців із охорони праці, представників слідчих органів і інших.

Наразі тривають слідчі дії та розслідування.

Новости по теме

| | | |