Французький Lactalis придбає італійську компанію з виробництва сирів

31 мая, 2019

Французька молочна компанія Lactalis придбала італійську компанію з виробництва сирів Nuova Castelli у приватній інвестиційній компанії Charterhouse Capital Partners, пише Agroportal посилаючись на foodbev.com.

В результаті угоди Lactalis через свою дочірню компанію Lactalis Group Italia продовжить розширення свого бізнесу в Італії, який тепер включає Parmalat, Galbani, Invernizzi, Vallelata, Locatelli і Cademartori.

Компанія Nuova Castelli зі штаб-квартирою в Реджо-Емілії в основному спеціалізується на виробництві італійських сирів, таких як Пармезан, Грана падано і Горгонзола.

У компанії працюють більше 1000 чоловік на приблизно 20 підприємствах в Італії і за кордоном.

Charterhouse Capital Partners зі штаб-квартирою в Лондоні придбала Nuova Castelli в 2014 році у засновника компанії. За словами керівництва Charterhouse, під їх управлінням Nuova Castelli розширила свою міжнародну діяльність, встановила нові відносини з роздрібними продавцями і отримала активний розвиток, придбавши компанії Alival в Італії, North Coast в Польщі і Empire Specialty Cheese в США.

Варто нагадати, що на сьогоднішній день «Лакталіс Україна» належать два молокопереробних підприємства. Головне підприємство «Лакталіс Миколаїв» створено на базі Миколаївського міського молочного комбінату. Його проектна потужність – 450 т молока на добу. У 2017 році завод щодня переробляв в середньому 200 т молока на добу, виробляв щодоби близько 70 т продукції.

Новости по теме

| | |