На Одещині через підвищений вміст сірководню гине риба

31 мая, 2019

29 травня на Хаджибейському лимані, в районі с. Алтестове та мосту автодороги Київ-Одеса, виявлено факт загибелі водних біоресурсів. Повідомляє Одеський рибоохоронний патруль.

На місце зомору виїхала спеціалізована комісія виїхала, до складу якої увійшли співробітники Одеського рибоохоронного патруля, Державної екологічної інспекції, Біляївського міжрайонного Управління ГО Держпродспоживслужби в Одеській області, департаменту з ПЦЗ та ВПО Одеської облдержадміністрації, Голова РА «Хаджибейський лиман». Фахівцями проведено візуальне обстеження прибережної зони та зафіксовано загибель креветки, піленгаса і молоді бичка.

Ділянка, на якій виявлено замор водних біоресурсів довжиною приблизно 1 км. Локальне скупчення креветки спостерігалось на трьох ділянках довжиною 5 – 10 м та шириною 1 м. На одному погонному метрі було нараховано в середньому 500 ос. креветки.

При візуальному обстежені встановлено, що вода в лимані мала «молочний» колір та відчувався різкий запах сірководню.

На місці виявлення задухи проведено вимірювання розчиненого кисню у воді, який склав 6,6 мг О2/л (біля 15 год.30 хв) та температуру води – 22 С0.

За попередніми висновками комісії причина загибелі риби – підвищений вміст сірководню в лимані.

Новости по теме

| | |