На полях Запорізької області посіяно 87% пізніх сільгоспкультур

31 мая, 2019

За даними Департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, за станом на 28 травня під урожай поточного року по всіх категоріях господарств в області посіяно: 747,5 тис. га ярих культур (87% до запланованого). Повідомляє прес-служба Запорізької ОДА.

З них зернових і зернобобових – 226,7 тис. га (91%), у тому числі: кукурудзи на зерно – 33,6 тис. га (86%). Соняшник посіяно на площі 494,9 (98%).

За інформацією Запорізького обласного центру  гідрометеорології, упродовж другої декади травня на території області спостерігалися задовільні агрометеорологічні умови для росту та розвитку всіх сільгоспкультур. Завдяки цьому наразі стан посівів переважає добрий.

У господарствах області триває сівба пізніх сільгоспкультур. Аграрії вже провели обробку посівів озимої пшениці та ярого ячменю гербіцидами, отрутохімікатами, регуляторами росту, культивацію полів та боронування під посів теплолюбних культур, заходи по догляду за культурами. У садах проведено обробку дерев отрутохімікатами від хвороб та шкідників.

Новости по теме

| | |