«Нібулон» завершує будівництво перевантажувального терміналу на Запоріжчині

31 мая, 2019

Компанія «Нібулон» планує вже з початку цього маркетингового року запустити в роботу перевантажувальний термінал філії «Тернівська» в Запорізькій області. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Так, підрядні організації ТОВ ПБК «Укрдобробуд» та ТОВ «Взаємодія» завершують улаштування фундаментів під металеві ємності, монтаж яких активно триває на будівництві. Загалом монтажникам доведеться зібрати близько 750 тонн металоконструкцій (20 ємностей загальною місткістю 76 тис. тонн).

«До кінця цього тижня підрядники вже мають закінчити всі оздоблювальні роботи в адміністративно-лабораторному корпусі, їдальні та пожежному депо і майстерні, після чого розпочнеться їх умеблювання та створення належних робочих умов для колективу, який налічуватиме 120 працівників», — повідомляють у компанії.

Тим часом у робочій вежі триває встановлення необхідного технологічного обладнання від провідних виробників світу, а саме: сепаратори зерна і скальпелятори (BUHLER GmBh, Швейцарія), а також транспортне обладнання (Cimbria Unigrain A/S, Данія).

На збудованому причалі, довжина якого 150 м, завершується монтаж суднонавантажувальної машини британського виробництва Telestack TS 527. Судновий навантажувач здатний завантажувати судна вантажопідйомністю від 3000 до 5000 тонн, з максимальною продуктивністю 500 тонн/год. Подача матеріалу на навантажувач передбачена з берегового ланцюгового конвеєра скребкового типу.

Новости по теме

| | |