Робота у Миколаївському морпорту може зупинитись

28 мая, 2019

Нормальна робота всіх операторів Миколаївського морського торгового порту незабаром може бути паралізована.Причина тому – плани компанії ТОВ «Наваль логістик» щодо будівництва нового під’їзної колії по станції «Миколаїв-Вантажний». Про це повідомляє прес-служба Адміністрації морських портів України (АМПУ).

«Під’їзні шляхи Миколаївського морського торгового порту по станції “Миколаїв-Вантажний” – це основний напрямок, по якому надходять вантажі в порт: максимальна пропускна здатність під’їзної колії становить 535 вагонів на добу. Даний обсяг ледь задовольняє зростаючі потреби стивідорів, що працюють в НТМП», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що у разі реалізації планів компанії «Наваль логістик», їх під’їзну колія пройде поперек під’їзних шляхів Миколаївського порту. Склади, що прямують в порт, будуть змушені простоювати в режимі очікування, пропускаючи склади компанії «Наваль логістик».

«Це, в свою чергу, означає одне: вагони, замовлені стивідорами, не зможуть бути доставлені в порт в точно зазначений час. Тоді як на сьогоднішній день саме завдяки чіткій і спланованій роботі з подачі-прибирання вагонів і досягається цифра в 535 вагонів, що доставляються щодня в Миколаївський морський торговельний порт. При затримці о 3 годині утримати подібний рівень доставки вагонів буде неможливо», – повідомили в АМПУ.

Представники АМПУ і Міністерство інфраструктури України вже висловили стурбованість з цього приводу.

«АМПУ вже не перший рік докладає максимальних зусиль для постійного збільшення вантажопотоку. Зокрема, було досягнуто домовленостей по реконструкції станції “Миколаїв-Вантажний” з компанією “Сісайд Термінал”, розроблений проект будівництва двох приймально-відправних шляхів і реконструкції непарної горловини для збільшення пропускної здатності станції з 535 до 960 вагонів на добу. Проект не тільки був узгоджений з АТ “Українська залізниця”, а й внесений в план роботи на 2019 рік. На тлі цього твердження планів “Наваль логістик” виглядає просто абсурдним», – відмічають в АМПУ

Новости по теме

| | | | |