Термінал MV Cargo готовий на 92%, офіційне відкриття заплановане у вересні

28 мая, 2019

На Одещині зерновий термінал MV Cargo в порту «Південний» побудований на 92%. Про це повідомив технічний директор компанії Олександр Молотов.

«На даному етапі закінчується монтаж і введення в експлуатацію конвеєрної галереї. Її продуктивність – одна з найвищих в Україні – 2 тис тонн на годину. Але ми думаємо про перспективу і розвиток і при необхідності можемо її розширити і встановити другу лінію, довести загальну потужність причальної галереї до 4 тис. тонн на годину», – розповідає Молотов.

За його словами, суднонавантажувальна машина італійського виробника Golfetto Sangati вже зібрана, проводяться пуско-налагоджувальні роботи, встановлені приводи конвеєрів і бункерні ваги.

Технічний директор компанії також розповів, що в наступному маркетинговому сезоні компанія розраховує обробити більше 3 млн тонн зернових.

Місткість складу підлогового зберігання MV Cargo, який вже працює, становить 80 тис. тонн. Склад обладнаний конвеєрними галереями інтенсивністю 1,5 тис. т на годину і 2 тис. т годину.

«Завдяки конвеєрним галереям з найвищою для України інтенсивністю ми зможемо завантажити Panamax за 1,5 доби. На даний момент ми досягли добової продуктивності навантаження 30 тис т на добу», – зазначає Молотов.

СЕО групи терміналів ТІС і співвласник MV Cargo Андрій Ставніцер розповів, що офіційно термінал відкриють 6 вересня цього року.

Він зауважив, що 1 липня компанія планує відкрити причал зернового термінала. Зараз термінал MV Cargo працює, але на повну потужність.

Нагадаємо, у 2018 році з моменту запуску термінала в тестовому режимі він уже перевантажив 1 млн тонн зерна.

За матеріалами AgroPortal.ua та AgroTimes

Новости по теме

| | | | | |