Фермер виплатить компенсацію за отруєння бджіл на Одещині

27 мая, 2019

Фермер з Одещини погодився виплатити пасічниками компенсацію за бджіл, які загинула від отруєння пестицидами, повідомляє Траса Е-95.

Нагадаємо, у селі Василівка Болградського району загинуло понад 2 млн бджіл. Причина – обробіток рапакових полів місцевим фермером. Як уже з’ясувала комісія, посіви ріпаку обробляли отрутою проти комах. Вона не заборонена, але використовувати її можна лише до або після цвітіння.

Читати за темою: Як уникнути отруєння бджіл? Покрокова інструкція

Постраждалі бджолярі зустрілися з керівником ПСП «Агропродукт» Георгієм Калаяновим. Сторони обговорили проблему і розмір компенсації по відшкодуванню збитків.

«Ми з одного села, нам не потрібні конфлікти. А тому обговорили проблему і домовилися про суму компенсації за завдані збитки. В майбутньому будемо доводити до відома всіх, в тому числі і ЗМІ і будемо обережні при обробці полів», – сказав фермер.

Один з потерпілих бджолярів, Олександр Червенков, підтвердив, що розмова була конструктивною, досягнута домовленість про співпрацю і недопущення подібних ситуацій. Тому в той же день бджолярі забрали свою заяву, направлену до правоохоронних органів.

Зазначимо, голова агропідприємства раніше заявив, що бджіл йому шкода, але своєї провини не бачить, відшкодовувати збитки не збирається. Він впевнений, що бджолярам слід було закрити комах у вулику

Новости по теме

| | | | |