Мелітопольську полуницю експортували до Білорусії

24 мая, 2019

Група компаній «Мелітопольська черешня» налагодила постачання полуниці до Республіки Білорусь. І перші фури з солодкою ягодою від українського виробника вже вирушили до зазначеної країни.

Як відбувається збір полуниці, упаковка в фірмові ящики і транспортування товару компанія показали в короткому відеоролику.

«Ми багато працюємо над тим, щоб бути не просто продавцями або постачальниками, а надійними партнерами наших клієнтів, допомагаючи їм виконати їх завдання і досягти їх цілей. Дякуємо нашим білоруських партнерів – ТОВ «Аврасторг» за співпрацю, яка заснована на довірі, компетентності та взаєморозуміння. Наша мета – стати партнером, якого обиратимуть» –  зазначили у компанії.

Читайте також: «Мелітопольську черешню будуть охолождувати новим способом та продавати в арабські країни«.

Аврасторг-Мелитопольская черешня

А мы уже открыли наш «фруктовый» сезон!Мы много работаем над тем, чтобы быть не просто продавцами или поставщиками, а надежными партнерами наших клиентов, помогая им выполнить их задачи и достичь их целей. Благодарим наших белорусских партнеров – ООО "Аврасторг" за сотрудничество, которое основано на доверии, компетентности и взаимопонимании.Наша цель — стать партнером, которого будут выбирать!

Опубликовано Melitopol Cherry Четверг, 23 мая 2019 г.

Новости по теме

| | | |