«Бунге СА» інвестує в Миколаївський порт $30 млн – меморандум

28 августа, 2017

Відбулося підписання Меморандуму про співробітництво між Адміністрацією морських портів України (АМПУ) та компанією «Бунге СА», в рамках якого передбачено виділення коштів у розмірі $30 млн на завершення інвестиційного проекту в Миколаївському порту. Деталі документу повідомили під час прес-брифінгу за участі міністра інфраструктури України Володимира Омеляна, повідомляє  AgroPolit.com.

Нагадаємо, що у розвиток портової інфраструктури держава інвестує 3,5 млрд грн. Разом із тим, АМПУ заклала на  днопоглиблювальні роботи у 2017 році майже 2 млрд грн.

За словами Володимира Омеляна, саме такі інфраструктурні проекти підвищують інвестиційну привабливість України.

В свою чергу посол США в Україні Марі Йованович додала, що Bunge вже інвестувала в інфраструктуру України $280 млн і створила близько 1500 робочих місць.

Керівник Адміністрації морських портів України Райвіс Вецкаганс зазначив, що і в цій справі головне не саме підписання меморандуму, а характер співпраці.

— Даний проект має на меті не лише збільшити об’єми перевалки, а й збільшення надходжень в економіку і створення робочих місць в Україні», ‒ відмітив він.

Головний виконавчий директор Bunge регіону в Європі, на Близькому Сході і в Африці Томмі Йенсен нагадав, що в червні минулого року було відкрито завод з переробки зерна і перевантажувальний комплекс. І наразі компанія пишається цим об’єктом. Саме тому, Bunge вірить в потенціал агросектору України має на меті посилювати свої позиції на ринку України

— В рамках цього проекту, ми зобов’язуємся забезпечити 400 тис. т додатково до вантажоперевезень України», ‒ підсумував Томмі Йенсен.

Новости по теме

| | | |